آموزش متلب - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Matlab Pajooh

Go to content

Main menu:

بخش ويژه

مجموعه آموزشي متلب

سايت متلب آنلاين کاملترين مجموعه آموزشي متلب را بصورت فايل پاورپوينت براي استفاده شما تهيه نموده است.  اميدواريم با استفاده از اين مجموعه اطلاعات خود را در زمينه استفاده از متلب افزايش دهيد.
تهيه کننده: عباس طبيبي - دانشگاه صنعتي اصفهان - دانشکده نساجي

.لطفا براي دانلود هر درس روي نام آن کليک کنيد
.کل مجموعه را نيز مي توانيد از سرور ما دانلود کنيد
.براي پسورد فايل ها در صورت نياز عبارت زير را وارد نماييد
matlabonline.com

درسهايي از متلب


درست کد بنويسيم

هميشه نکاتي هست که در نوشتن کدها بايد رعايت شوند. رعايت اين موارد علاوه بر سهولت ارتباط خطوط و بخشهاي مختلف برنامه کمک مي کند که در صورت مراجعه مجدد و يا مراجعه سايرين به کدها درک برنامه بدون حضور برنامه نويس انجام شود. زيبايي ظاهري برنامه جنبه ديگر رعايت اين اصول است.
براي مثال به نکته زير دقت کنيد


مجموعه جامع آموزش شبكه هاي عصبي در متلب

در عصر حاظر هر روز روش ها و كارهاي جديدي ارائه ميگردد و شبكه هاي عصبي يكي از مباحث جديدي است كه توانست توجه افراد زيادي را در دنيا به خود جلب كند بخاطر اينكه در اكثر موارد به عنوان بهترين و تنها راه حل مطرح مي شود. مي توان گفت كتاب حاظر يكي از بهترين كتابها در اين زمينه است كه نويسنده اين كتاب آقاي Howard Demuthمي باشد كه از نويسندگان مشهور هستند. اميد آن هست كه اين كتاب بتواند راهنما و مشكل گشاي اساتيد و دانشجويان گرامي بخصوص در زمينه نفت،مكانيك و برق باشد

:لينك هاي دانلودتوجه: در صورت نياز به آموزش سريع و كوتاه مدت در مورد كاربرد شبكه هاي عصبي مصنوعي در متلب مي توانيد به بخش جزوات آموزشي متلب پژوه مراجعه نماييد. 
 
 
Back to content | Back to main menu